mustafa cobutoğlu
cobutoglu@hotmail.com
ESSALAMIN ALEYKÜM
08/11/2019

ESSALAMIN ALEYKÜM

Esselamın Aleyküm ve Rahmettullahi ve Berekatühü ALLAH'ın Selamı.Rahmeti,Bereketi üzerinize olsun.

Köyümüzde beni çok kişi tanır bilir,İnterneti %80 gençler kullandığı için ,Bir çoğu beni tanımazlar belki diyerek tanımak isteyenlere kısaca bir tanıtma gereği hissettim.Rahmetli babama,Cinonların Mustafa,Kürt memedin Mustafa,Cobut Mustafa derlerdi.Ben bir kamu kuruluşunda memur olarak çalışıyorum,Halen Konya da ikamet etmekteyim,üç çocuk babasıyım yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.Der gibi oldu.Bu yazıyı okuyan bir çoğunuz gülüyordur eminim.

işin şakası bi tarafa da ,Hakikaten gençlerin çoğu haklı olarak tanımıyor.Çünkü Gurbet,Yaşadığımız ortam vesaire derken geldiğimiz nokta budur.
ALLAH tan her yıl düzenlenen Tanışma,Kaynaşma ve Dostluk etkinlikleri var.Birde bu internet denen icat varda azda olsa birbirimizi görebiliyor,Konuşup, Tanışabiliyoruz. Ben hiç bir şekilde eğitim almadan,İçimden geldiği gibi acizane bişeyler yazmaya çalışıyorum:Bir gün Face de bakınırken,Birden Rahmetli Babamın hiç bilmediğim bir fotorafını gördüm ve çok duygulandım.
O an içimden geldiği gibi bi şeyler yazıverdim.Ertesi gün bi baktımki Köyümüzün sitesinde (ALPDER) köşe yazarları bölümüne resmim koyulmuş inanın çok duygulandım.
Demekki yazmış olduğum yazı beyenilmiş olacakki beni o köşeye layık görmüşler diye düşündüm.Beni o köşeye layık gören,Bu sitenin kurucusu,Dostluk,Birlik ve Beraberliğin öncüsü,İyilik ve Güzellikler manasında,Yardımlaşma ve Dayanışma adına hiç bir maddiyat gözetmeksizin çalışan,Kendini çok iyi yetiştirmiş efendi kişiliğiyle ;Kim ne derse kim nasıl düşünürse düşünsün,Benim gözümde ve gönlümde Sevilmeye,Övülmeye ve Takdir edilmeye layık insan;Değerli Başkan Ahmet LAFÇI ya çok Teşekkür ediyorum.
Bir Alpsarı lı olarak bütün Çalışmalarından dolayı, olarak ALLAH ondan razı olsun diyorum.
Saygılarımla...Cobutoğlu
mustafa cobutoğlu
cobutoglu@hotmail.com
10/04/2013


614 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

BELLİ DEĞİL - 08/11/2019
BELLİ DEĞİL
HEY GİDİ KOCA KÜRT MEMET - 08/11/2019
HEY GİDİ KOCA KÜRT MEMET
BABA ve OĞULLARI - 08/11/2019
BABA ve OĞULLARI
MUCİZE ve CESARET - 08/11/2019
MUCİZE ve CESARET
KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ - 08/11/2019
KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ
BİZİM ALPSARI - 08/11/2019
BİZİM ALPSARI
ILICA - 08/11/2019
ILICA
BİLEN KAÇ KİŞİ KALDI - 08/11/2019
BİLEN KAÇ KİŞİ KALDI
HEY GİDİ GÜNLER HEY - 08/11/2019
HEY GİDİ GÜNLER HEY
 Devamı