SİTEMİZDE HER GÜN GÜNCELLEŞMELER VARDIR. SİTEMİZİ HER GÜN EN AZ BİR DEFA TIKLAYIN VE BAŞKALARINA TAVSİYE EDEREK REYTİNGİNİN YÜKSELMESİNE KATKI SAĞLAYIN.NE KADAR ÇOK ZİYARET EDİLİRSE SİTEMİZİN DEĞERİ ARTACAK VE  REKLAM ALACAĞIZ.

AHMET LAFCI
alsaninsaat@hotmail.com
GEÇMİŞİNİ HERKES MERAK EDER
21/10/2020

Geçmişini merak etmeyen yo kgibidir.Herkes bir şekilde geçmişini merak eder geçmişi, nerden gelmiş, geçmişte neler yaşanmış.Kültürünü, geleneklerini, göreneklerini herkes merak eder.

Bende herkes kadar geçmişi merak etmişimdir.Kendi kendime bir çok soru sormuşumdur ama cevaplarını bulamadığım çokça soru var.Bu soruların cevaplarını büyüklerimizede sordum, kitaplara baktım, geçmişle ilgili ne varsa duyduğumu gördüğümü kendi mantığımdan geçirerek yazıya dökmeye çalışıyorum.Çok kişiden bu konularla ilgili yardım destek istedim ancak bir elin parmağını geçmeyecek kadar kişinin bu konulara yakın olduğunu gördüm.

5,6 yıl önce kafamdaki soruları yazarak Cemal Göktoprak hocaya verdim  ondanda 3 sayfalık bir yazı geldi onun dışında kimseden bir  yardım ve destek görmedim.

Zamanın geçtiğini, kayıt altına alınmayan her bir bilginin kaybolduğu gözükmektedir.Bende elimdeki birikimlei yazıya dökmeye karar verdim.

Yaptığım çalışmalarıda sitemizden paylaşacağım.Takip edenlerin yorum yaparak unuttuklarımızı hatırlatmasını bekliyorum.

İnşallah faydalı bir çalışmamız olur.

Saygılarımla

21,10,2020

Ahmet Lafcı40 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

EĞRİ GOCA - 27/10/2020
EĞRİ GOCA
GEÇMİŞİ BUGÜNÜN ŞARTLARI VE İMKANLARI İLE DEĞERLENDİRİP ÖYLE GÖRÜRSEK ÇOK YANILIRIZ. - 19/07/2020
GEÇMİŞİ BUGÜNÜN ŞARTLARI VE İMKANLARI İLE DEĞERLENDİRİP ÖYLE GÖRÜRSEK ÇOK YANILIRIZ.
DENİZSİZ KÖYÜN DENİZCİ ÇOCUKLARI - 11/07/2020
DENİZSİZ KÖYÜN DENİZCİ ÇOCUKLARI
PANDEMİ DENEN İLLET - 02/07/2020
PANDEMİ DENEN İLLET