ÜYE AİDATLARI 2021

Saygıdeğer Üyelerimiz

Sağlık, huzur, mutluluk, bolluk dolu bir yıl dileriz.İnşallah 2020 yılında yaşadığımız sıkıntılar kısa zamanda biter, yine birlik, beraberlik içinde güzel günler yaşarız.

Bildiğiniz gibi dernekler sizlerin yaptığı bağış ve aidatlarla ayakta durur hizmet etmeye çalışır.

Derneğimizinde başka geliri yoktur.Aidatlarınızı ödemediğiniz ve bağış yapmadığınız takdirde maalesef hizmet edemez yok olur.

Son iki yıldır maalesef aidat ödemelerinde sıkıntı yaşıyoruz bazı köylülerimiz 4,5 yıldır aidat ödememişler bizler onların adına ödeme yaptık defalarca yazıdık, bire bir söyledik, sms ile defalarca bildirdik maalesef  geri dönüşü çok az kişi oldu.Biz insan kazanmak için elimizden geldiğince olunabilicek şekilde davranmaya çalıştık.Malesef artık sıkıntı doğurmaya başladı.Biz kimseyi derneğe zorla üye yapmıyor zorla bağış, aidat almıyoruz.Üye olan kişi bize bilgilerini vermiş bizde üye yapmışız.Ödenecek paralar çok büyük rakamlar değildir yıllık 25 tl tabi birkaç sene ödenmediği için fazlalaşıyor buna rağmen rakamlar büyük değil.

12,01,2021 günü yaptığımız yönetim kurulu toplantımızda 1 MART 2021 Tarihine kadar geçmiş aidat borçlarını ödemeyenlerin üyeliği sona erecektir bu kesin karar.

Dernek gayrimenkulüne katkı yapmış aidatlarını ödemeyen kişiler Fahri üye olarak kabul edilir ancak sms ve benzeri hiçbir hizmetten faydalanamaz.

Sms ve diğer hizmetlerden faydalanabilmek için üye aidatlarını ödemiş olması lazım.

Derneğimiz 2020 den 5000 tl borç olarak 2021 yılına devretti.Acil olarak matbaa, sms, vergi gibi  1 ay içinde ödenmesi gereken 4000 tl ihtiyacımız var.Sizlerin ödeyeceği bu 25 tl birikerek bu rakamları  9000tl toplayacağız.Aidatlarımızın Alt sınırı 25 tl Ancak üst sınır sizin gönül zenginliğinize kalmış, bizler bağış olarakta katkılarınızı özellikle bekliyoruz.

Malum pandemi hastalığundan dolayı çok fazla bir araya gelemiyoruz bundan dolayı banka üzerinden bankamatik, yada eft olarak göndermenizi özellikle bekliyoruz.

Derneğin resmi hesabından yazışmalar uzun olduğu için bazen ödeme tamamlanamıyor.Bundan dolayı BAŞKAN ADINA AÇILAN HESAPLARDAN PARA GÖNDERBİLİRSİNİZ.Daha sonra gelen miktar kadar gelir makbuzu kesilerek elektronik sms sistemlerinden size ulaştırılacak.

Bu konuda tereddüdünüz olmasın istediğiniz zaman sorgulayabilir araştırabilirsiniz.Ayrıca dernek sitemize üye olarak üyelere özel bölümdende takip edebilirsiniz.

2021 yılında Alınanlarda, giderlerde siteden yayınlanacak takip edebilirsizniz.

Hanım üyelerimiz her konuda Ayşe Tutucu Başkana bağlıdır iletişim kurabilirsiniz.Aidatlarınızı tüm yönetim kurulu üyelerimize verebilirsiniz bir ay içinde makbuz gelmez ise arayın sorun.

Numan Cebeci  Her Cuma ünalan mahallesi Küba camide olacak, vakit namazlarındada ünalan Merkez camide olacak  cami çıkışı aidatlarınızı verebilirsiniz.

Ayşe Tutucu ,Numan Cebeci, İsmail Göker, Osman Çelikel, Ahmet Tutucu, Hasan Dik, Musa Haseki, Ünsal Çaycı, Özcan Center.

Bu arkadaşlarımıza üye aidatlarınızı verebilirsiniz.

Çankırıdaki üyelerimiz banka yolu ile ödemelerinizi yapmanızı bekliyoruz.Bu imkanı olmayanlar Özcan Center Arkadaşımıza ödemelerini yapmalarını önemle bekliyoruz.

BANKA HESAPLARIMIZ

Not:Bankamatikten para yatıracaklar en az 30 tl olarak yatırmaları gerekiyor.Sistemden dolayı.

Ptt bank: 7358350

Kuveyt türk bankamatik:216317  Ek 4

Kuveyt türk efet:5322652549

Alıcı bölümüne:  Ahmet Lafcı

 

Tekrar sağlıklı güzel günler diler bu çağrımızı önemsemenizi, önemle bekliyoruz.

Saygılarımızla

ALPDER YÖNETİM KURULU

13,01,2021

  
147 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın